Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź podobnych okolicznościach – wiele ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To również całe dużo wspaniałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak nieraz wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o znakomicie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.